ATLANTIC
50.065.10-S
5,99 €| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 477 | 1.352 | 2.689 | 2.914 | 1.415 | 153 |
| Uskoro na stanju | 600 20.09.26. | 2500 20.09.26. | 4000 20.09.26. | 3800 20.09.26. | 1600 20.09.26. | 800 20.09.26. |
ATLANTIC, polo majica, 190 g/m2, crna
Polo majica ATLANTIC je klasičan model urednog kroja, namenjen poslovnoj, promotivnoj i svakodnevnoj upotrebi. Izrađena je od 100% češljanog pamuka, sa gramaturom od 190 g/m2, što obezbeđuje dobar balans između udobnosti, izdržljivosti i reprezentativnog izgleda. Dvobojni dizajn sa diskretnim kontrastnim detaljima na kragni i rukavima daje majici profesionalan i moderan karakter. Majica je šivena sa strane, sa ranflama na rukavima i klasičnom kragnom sa tri dugmeta u boji majice. Dupli štepovi na donjem rubu i oko pazuha doprinose dugotrajnosti, dok razrezi sa strane omogućavaju veću udobnost i elegantniji pad. Ojačana traka duž vrata i dodatni štep na ramenima obezbeđuju stabilnost forme tokom nošenja i pranja. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što olakšava personalizaciju i brendiranje. Model je deo ATLANTIC linije i dostupan je i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Polo majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 190 g/m2 • Klasičan kroj • Šivena sa strane • Kragna i ranfle na rukavima sa kontrastnim detaljem • Tri dugmeta u boji majice • Rezervno dugme • Dupli štepovi • Bočni razrezi • Ojačanje duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Tear-off etiketa • Dvobojni dizajn • Dostupna u ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.065.10 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
477 0 0 Uskoro na stanju | 1.352 0 0 Uskoro na stanju | 2.689 0 0 Uskoro na stanju | 2.914 0 0 Uskoro na stanju | 1.415 0 0 Uskoro na stanju | 153 0 0 Uskoro na stanju | |
| 50.065.20 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.027 0 0 Uskoro na stanju | 1.657 0 0 Uskoro na stanju | 2.475 0 0 Uskoro na stanju | 504 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | |
| 50.065.30 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
351 0 0 Uskoro na stanju | 819 0 0 Uskoro na stanju | 1.627 0 0 Uskoro na stanju | 1.453 0 0 Uskoro na stanju | 753 0 0 Uskoro na stanju | 88 0 0 Uskoro na stanju | |
| 50.065.55 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
78 0 0 Uskoro na stanju | 206 0 0 Uskoro na stanju | 18 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | |
| 50.065.90 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
604 0 0 Uskoro na stanju | 1.763 0 0 Uskoro na stanju | 2.926 0 0 Uskoro na stanju | 2.227 0 0 Uskoro na stanju | 717 0 0 Uskoro na stanju | 157 0 0 Uskoro na stanju |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.065.10-S |
| Model | ATLANTIC |
| Opis | Polo majica ATLANTIC je klasičan model urednog kroja, namenjen poslovnoj, promotivnoj i svakodnevnoj upotrebi. Izrađena je od 100% češljanog pamuka, sa gramaturom od 190 g/m2, što obezbeđuje dobar balans između udobnosti, izdržljivosti i reprezentativnog izgleda. Dvobojni dizajn sa diskretnim kontrastnim detaljima na kragni i rukavima daje majici profesionalan i moderan karakter. Majica je šivena sa strane, sa ranflama na rukavima i klasičnom kragnom sa tri dugmeta u boji majice. Dupli štepovi na donjem rubu i oko pazuha doprinose dugotrajnosti, dok razrezi sa strane omogućavaju veću udobnost i elegantniji pad. Ojačana traka duž vrata i dodatni štep na ramenima obezbeđuju stabilnost forme tokom nošenja i pranja. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što olakšava personalizaciju i brendiranje. Model je deo ATLANTIC linije i dostupan je i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Polo majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 190 g/m2 • Klasičan kroj • Šivena sa strane • Kragna i ranfle na rukavima sa kontrastnim detaljem • Tri dugmeta u boji majice • Rezervno dugme • Dupli štepovi • Bočni razrezi • Ojačanje duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Tear-off etiketa • Dvobojni dizajn • Dostupna u ženskoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.20 kg |
| Sastav | 100% češljani pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Dodatna oprema | Lako uklonjiva etiketa |
| Gramatura | 190 g/m2 |
| Pol | Twin model, Unisex |
| Barkod | 8605040085424 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.58 x 0.385 x 0.275 m |
| Ukupna težina pakovanja | 11.20 kg |
| Carton volume | 0.061 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610510000000 |
