MASTER LADY
50.051.10-S
2,24 €| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 11.100 | 16.864 | 13.238 | 6.702 | 4.173 |
MASTER LADY, ženska pamučna majica, 150g/m2, crna
Majica MASTER LADY je ženski model kratkih rukava sa lagano strukiranim krojem koji prati liniju tela. Izrađena je od pamuka sa gramaturom od 150 g/m², što je čini laganom, prijatnom za nošenje i pogodnom za promotivne aktivnosti, brendiranje i personalizaciju. Reč je o najekonomičnijem i najprodavanijem ženskom modelu u ponudi, delu MASTER kolekcije, a model je dostupan u muškoj i dečjoj verziji. Majica je šivena sa strane, što doprinosi stabilnosti kroja. Dvostruko šivenje na rukavima i donjem delu povećava trajnost, dok je okovratnik ojačan trakom radi boljeg zadržavanja forme. Velika paleta boja omogućava lako uklapanje u različite promotivne i korporativne koncepte. Ključne karakteristike: Ženska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Lagano strukirani fit • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ojačan okovratnik sa trakom • Velika paleta boja • Budget-friendly • Deo MASTER kolekcije • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.051.10 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
11.100 0 0 | 16.864 0 0 | 13.238 0 0 | 6.702 0 0 | 4.173 0 0 | |
| 50.051.11 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.586 0 0 | 3.735 0 0 | 3.264 0 0 | 1.819 0 0 | 1.617 0 0 | |
| 50.051.12 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.705 0 0 | 2.895 0 0 | 3.154 0 0 | 1.440 0 0 | 702 0 0 | |
| 50.051.15 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
3.486 0 0 | 5.311 0 0 | 4.603 0 0 | 1.316 0 0 | 967 0 0 | |
| 50.051.20 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
3.935 0 0 | 4.744 0 0 | 4.616 0 0 | 1.879 0 0 | 705 0 0 | |
| 50.051.22 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
477 0 0 | 916 0 0 | 1.033 0 0 | 782 0 0 | 570 0 0 | |
| 50.051.23 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
3.719 0 0 | 6.712 0 0 | 5.134 0 0 | 2.056 0 0 | 947 0 0 | |
| 50.051.24 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
905 0 0 | 1.012 0 0 | 1.263 0 0 | 454 0 0 | 312 0 0 | |
| 50.051.26 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.473 0 0 | 2.415 0 0 | 3.377 0 0 | 1.486 0 0 | 826 0 0 | |
| 50.051.30 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.608 0 0 | 6.455 0 0 | 4.564 0 0 | 1.240 0 0 | 1.105 0 0 | |
| 50.051.32 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
585 0 0 | 227 0 0 | 672 0 0 | 169 0 0 | 10 0 0 | |
| 50.051.33 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
801 0 0 | 1.072 0 0 | 1.621 0 0 | 807 0 0 | 389 0 0 | |
| 50.051.34 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.966 0 0 | 2.576 0 0 | 2.408 0 0 | 919 0 0 | 574 0 0 | |
| 50.051.40 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.755 0 0 | 2.885 0 0 | 2.794 0 0 | 1.149 0 0 | 742 0 0 | |
| 50.051.51 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.350 0 0 | 2.219 0 0 | 2.498 0 0 | 1.516 0 0 | 441 0 0 | |
| 50.051.52 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.000 0 0 | 2.104 0 0 | 2.070 0 0 | 990 0 0 | 717 0 0 | |
| 50.051.53 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.927 0 0 | 2.807 0 0 | 2.564 0 0 | 1.269 0 0 | 547 0 0 | |
| 50.051.55 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.668 0 0 | 2.440 0 0 | 2.546 0 0 | 1.029 0 0 | 603 0 0 | |
| 50.051.57 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.569 0 0 | 2.677 0 0 | 1.756 0 0 | 841 0 0 | 506 0 0 | |
| 50.051.60 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.101 0 0 | 681 0 0 | 1.478 0 0 | 1.117 0 0 | 795 0 0 | |
| 50.051.70 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
388 0 0 | 675 0 0 | 738 0 0 | 493 0 0 | 291 0 0 | |
| 50.051.71 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.469 0 0 | 1.560 0 0 | 1.574 0 0 | 1.102 0 0 | 826 0 0 | |
| 50.051.90 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
18.861 0 0 Uskoro na stanju | 38.994 0 0 Uskoro na stanju | 24.463 0 0 Uskoro na stanju | 7.420 0 0 Uskoro na stanju | 6.082 0 0 Uskoro na stanju |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.051.10-S |
| Model | MASTER LADY |
| Opis | Majica MASTER LADY je ženski model kratkih rukava sa lagano strukiranim krojem koji prati liniju tela. Izrađena je od pamuka sa gramaturom od 150 g/m², što je čini laganom, prijatnom za nošenje i pogodnom za promotivne aktivnosti, brendiranje i personalizaciju. Reč je o najekonomičnijem i najprodavanijem ženskom modelu u ponudi, delu MASTER kolekcije, a model je dostupan u muškoj i dečjoj verziji. Majica je šivena sa strane, što doprinosi stabilnosti kroja. Dvostruko šivenje na rukavima i donjem delu povećava trajnost, dok je okovratnik ojačan trakom radi boljeg zadržavanja forme. Velika paleta boja omogućava lako uklapanje u različite promotivne i korporativne koncepte. Ključne karakteristike: Ženska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Lagano strukirani fit • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ojačan okovratnik sa trakom • Velika paleta boja • Budget-friendly • Deo MASTER kolekcije • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Dodatna oprema | Lako uklonjiva etiketa |
| Kolekcija | MASTER |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Pol | Twin model, Ženski |
| Kroj | Strukirani kroj, Klasičan |
| Barkod | 8605040021323 |
| Dokumantacija | Izveštaj o ispitivanju |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.415 x 0.35 x 0.34 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.00 kg |
| Carton volume | 0.049 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |
