POLARIS VEST
57.007.10-S
8,49 €| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 1 | 0 | 0 | 0 | 269 |
| Uskoro na stanju | 300 13.06.26. | 960 13.06.26. | 1260 13.06.26. | 1260 13.06.26. | 375 13.06.26. |
POLARIS VEST, prsluk od brušenog polara, 280 g/m2, crni
POLARIS VEST je termo-prsluk od brušenog polara sa punim rajsferšlusom i visokom kragnom, namenjen radu u logistici, servisu i outdoor okruženjima. Dizajniran je kao praktičan srednji ili spoljašnji sloj koji obezbeđuje toplotnu izolaciju trupa uz potpunu slobodu pokreta u ramenima. Izrađen je od 100% poliesterskog polara, gramature 280 g/m2, koji pruža dobru toplotnu zaštitu uz malu masu, mekan je na dodir i prijatan za dugotrajno nošenje. Model ima dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima za sigurno odlaganje ličnih predmeta. Lako se održava, brzo suši i pogodan je za čestu upotrebu i pranje. Ključne karakteristike: Prsluk od brušenog polara • 100% poliester • Gramatura 280 g/m2 • Visoka kragna • Puni rajsferšlus • Dva prednja džepa sa rajsferšlusom • Džep na grudima • Lagan i topao termo-sloj • Pogodan za radne uniforme i outdoor aktivnosti
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57.007.10 | 8,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 269 0 0 Uskoro na stanju | |
| 57.007.11 | 8,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
193 0 0 Uskoro na stanju | 166 0 0 Uskoro na stanju | 124 0 0 Uskoro na stanju | 57 0 0 Uskoro na stanju | 12 0 0 Uskoro na stanju | |
| 57.007.15 | 8,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
84 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 94 0 0 Uskoro na stanju | 86 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | |
| 57.007.20 | 8,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
3 0 0 Uskoro na stanju | 125 0 0 Uskoro na stanju | 9 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 18 0 0 Uskoro na stanju | |
| 57.007.23 | 8,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
30 0 0 Uskoro na stanju | 43 0 0 Uskoro na stanju | 1 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 67 0 0 Uskoro na stanju | |
| 57.007.30 | 8,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
100 0 0 Uskoro na stanju | 211 0 0 Uskoro na stanju | 226 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | |
| 57.007.41 | 8,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
6 0 0 | 0 0 0 | 56 0 0 | 163 0 0 | 102 0 0 | |
| 57.007.50 | 8,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
50 0 0 Uskoro na stanju | 127 0 0 Uskoro na stanju | 152 0 0 Uskoro na stanju | 3 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | |
| 57.007.60 | 8,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
74 0 0 | 101 0 0 | 179 0 0 | 207 0 0 | 103 0 0 | |
| 57.007.90 | 8,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
76 0 0 | 241 0 0 | 220 0 0 | 258 0 0 | 156 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 57.007.10-S |
| Model | POLARIS VEST |
| Opis | POLARIS VEST je termo-prsluk od brušenog polara sa punim rajsferšlusom i visokom kragnom, namenjen radu u logistici, servisu i outdoor okruženjima. Dizajniran je kao praktičan srednji ili spoljašnji sloj koji obezbeđuje toplotnu izolaciju trupa uz potpunu slobodu pokreta u ramenima. Izrađen je od 100% poliesterskog polara, gramature 280 g/m2, koji pruža dobru toplotnu zaštitu uz malu masu, mekan je na dodir i prijatan za dugotrajno nošenje. Model ima dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima za sigurno odlaganje ličnih predmeta. Lako se održava, brzo suši i pogodan je za čestu upotrebu i pranje. Ključne karakteristike: Prsluk od brušenog polara • 100% poliester • Gramatura 280 g/m2 • Visoka kragna • Puni rajsferšlus • Dva prednja džepa sa rajsferšlusom • Džep na grudima • Lagan i topao termo-sloj • Pogodan za radne uniforme i outdoor aktivnosti |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 15/1 |
| Neto težina | 0.37 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Kolekcija | POLARIS |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8605025632360 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 15 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.58 x 0.4 x 0.26 m |
| Ukupna težina pakovanja | 7.02 kg |
| Carton volume | 0.060 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610230900000 |
