RECORD LADY
50.023.10-S
2,29 €| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 1.711 | 1.742 | 835 | 420 | 382 |
RECORD LADY, ženska sportska majica sa raglan rukavima, 130 g/m2, crna
Sportska majica RECORD LADY je ženski model sa raglan rukavima, dizajniran za sportske aktivnosti i trening. Izrađena je od 100% poliestera sa gramaturom od 130 g/m², pružajući lagan i prijatan materijal pogodan za aktivno nošenje. Majica ima blago strukirani kroj koji prati liniju tela i šivena je sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Okovratnik je izrađen od identičnog materijala kao telo majice, dok tkanina sa funkcijom upijanja vlage i brzog sušenja obezbeđuje udobnost tokom aktivnosti. Model je dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Ženska sportska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 130 g/m² • Lagan i prijatan materijal • Raglan rukavi • Blago strukirani kroj • Šivena sa strane • Okovratnik od istog materijala • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Pogodna za sport i trening • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.023.10 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.711 0 0 | 1.742 0 0 | 835 0 0 | 420 0 0 | 382 0 0 | |
| 50.023.20 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
142 0 0 | 281 0 0 | 403 0 0 | 269 0 0 | 444 0 0 | |
| 50.023.23 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
550 0 0 | 546 0 0 | 546 0 0 | 134 0 0 | 456 0 0 | |
| 50.023.30 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
651 0 0 | 723 0 0 | 832 0 0 | 551 0 0 | 341 0 0 | |
| 50.023.34 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
233 0 0 | 526 0 0 | 455 0 0 | 368 0 0 | 230 0 0 | |
| 50.023.41 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.341 0 0 | 2.058 0 0 | 446 0 0 | 294 0 0 | 347 0 0 | |
| 50.023.61 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
244 0 0 | 493 0 0 | 248 0 0 | 228 0 0 | 198 0 0 | |
| 50.023.90 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.965 0 0 | 3.823 0 0 | 2.921 0 0 | 918 0 0 | 1.618 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.023.10-S |
| Model | RECORD LADY |
| Opis | Sportska majica RECORD LADY je ženski model sa raglan rukavima, dizajniran za sportske aktivnosti i trening. Izrađena je od 100% poliestera sa gramaturom od 130 g/m², pružajući lagan i prijatan materijal pogodan za aktivno nošenje. Majica ima blago strukirani kroj koji prati liniju tela i šivena je sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Okovratnik je izrađen od identičnog materijala kao telo majice, dok tkanina sa funkcijom upijanja vlage i brzog sušenja obezbeđuje udobnost tokom aktivnosti. Model je dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Ženska sportska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 130 g/m² • Lagan i prijatan materijal • Raglan rukavi • Blago strukirani kroj • Šivena sa strane • Okovratnik od istog materijala • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Pogodna za sport i trening • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Pol | Twin model, Ženski |
| Kroj | Strukirani kroj |
| Barkod | 8605025653730 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Sublimacija |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.46 x 0.315 x 0.21 m |
| Ukupna težina pakovanja | 5.10 kg |
| Carton volume | 0.030 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 610990200000 |
