SPORTY KIDS
58.007.10-04
1,89 €| 04 | 06 | 08 | 10 | 12 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 396 | 342 | 523 | 1.238 | 1.511 |
SPORTY KIDS, dečji sportski šorts, 140 g/m2, crni
Dečiji sportski šorts SPORTY KIDS namenjen je sportskim aktivnostima i fizičkim vežbama. Izrađen je od 100% poliestera sa gramaturom od 140 g/m², što obezbeđuje laganu, izdržljivu i brzo-sušivu tkaninu, pogodnu za aktivno kretanje. Materijal omogućava dobru ventilaciju i brzo sušenje tokom aktivnosti, čime se povećava udobnost pri nošenju. Model ima elastičan pojas sa lastišem i učkurom u boji šorca, što omogućava lako prilagođavanje i stabilno pristajanje. Jednostavan dizajn čini ovaj šorts pogodnim za personalizaciju i brendiranje. Ključne karakteristike: Dečiji sportski šorts • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 140 g/m² • Lagan i prozračan materijal • Brzo sušenje • Dobra ventilacija • Elastičan pojas sa lastišem i učkurom • Pogodan za sportske aktivnosti • Pogodan za brendiranje
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | 04 | 06 | 10 | 12 | 08 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.007.10 | 1,89 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
396 0 0 | 342 0 0 | 1.238 0 0 | 1.511 0 0 | 523 0 0 | |
| 58.007.20 | 1,89 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
215 0 0 | 275 0 0 | 1.045 0 0 | 979 0 0 | 675 0 0 | |
| 58.007.23 | 1,89 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
219 0 0 | 140 0 0 | 630 0 0 | 427 0 0 | 213 0 0 | |
| 58.007.30 | 1,89 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
225 0 0 | 351 0 0 | 479 0 0 | 843 0 0 | 537 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 58.007.10-04 |
| Model | SPORTY KIDS |
| Opis | Dečiji sportski šorts SPORTY KIDS namenjen je sportskim aktivnostima i fizičkim vežbama. Izrađen je od 100% poliestera sa gramaturom od 140 g/m², što obezbeđuje laganu, izdržljivu i brzo-sušivu tkaninu, pogodnu za aktivno kretanje. Materijal omogućava dobru ventilaciju i brzo sušenje tokom aktivnosti, čime se povećava udobnost pri nošenju. Model ima elastičan pojas sa lastišem i učkurom u boji šorca, što omogućava lako prilagođavanje i stabilno pristajanje. Jednostavan dizajn čini ovaj šorts pogodnim za personalizaciju i brendiranje. Ključne karakteristike: Dečiji sportski šorts • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 140 g/m² • Lagan i prozračan materijal • Brzo sušenje • Dobra ventilacija • Elastičan pojas sa lastišem i učkurom • Pogodan za sportske aktivnosti • Pogodan za brendiranje |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Poliester |
| Pol | Dečji |
| Tema | Dečji proizvod |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605025689166 |
| Dokumantacija | Izveštaj o ispitivanju |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.34 x 0.32 x 0.22 m |
| Ukupna težina pakovanja | 4.32 kg |
| Carton volume | 0.024 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 610343000000 |
