TERRA KID
50.072.10-02
1,99 €| 02 | 04 | 06 | 08 | 10 | 12 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 53 | 346 | 468 | 1.187 | 1.255 | 1.149 |
TERRA KID, dečja majica od organskog češljanog pamuka, 150g/m2, crna
Dečja majica TERRA KID izrađena je od 100% organskog češljanog pamuka i namenjena je svakodnevnom nošenju. Sa gramaturom od 150 g/m², pruža prijatan i mekan osećaj na koži, prilagođen potrebama dece. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom i održivim materijalima. Majica je šivena sa strane radi bolje stabilnosti kroja. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok je okovratnik ojačan trakom radi očuvanja forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta boja omogućava lak izbor i kombinovanje. Ključne karakteristike: Dečja majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Mekana i prijatna za dečju kožu • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS sertifikati • Dostupna u muškoj i ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | 02 | 04 | 06 | 10 | 12 | 08 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.072.10 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
53 0 0 | 346 0 0 | 468 0 0 | 1.255 0 0 | 1.149 0 0 | 1.187 0 0 | |
| 50.072.15 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
157 0 0 | 236 0 0 | 391 0 0 | 812 0 0 | 741 0 0 | 742 0 0 | |
| 50.072.20 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
129 0 0 | 210 0 0 | 506 0 0 | 1.193 0 0 | 908 0 0 | 1.107 0 0 | |
| 50.072.22 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
120 0 0 | 152 0 0 | 417 0 0 | 936 0 0 | 893 0 0 | 841 0 0 | |
| 50.072.25 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
100 0 0 | 198 0 0 | 200 0 0 | 598 0 0 | 600 0 0 | 499 0 0 | |
| 50.072.30 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
120 0 0 | 376 0 0 | 721 0 0 | 1.216 0 0 | 1.267 0 0 | 1.208 0 0 | |
| 50.072.36 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
99 0 0 | 199 0 0 | 198 0 0 | 600 0 0 | 599 0 0 | 499 0 0 | |
| 50.072.43 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
99 0 0 | 200 0 0 | 199 0 0 | 599 0 0 | 600 0 0 | 499 0 0 | |
| 50.072.44 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
46 0 0 | 105 0 0 | 178 0 0 | 441 0 0 | 380 0 0 | 319 0 0 | |
| 50.072.50 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
172 0 0 | 231 0 0 | 404 0 0 | 807 0 0 | 750 0 0 | 684 0 0 | |
| 50.072.55 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
162 0 0 | 258 0 0 | 442 0 0 | 1.011 0 0 | 966 0 0 | 911 0 0 | |
| 50.072.59 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
99 0 0 | 120 0 0 | 321 0 0 | 821 0 0 | 795 0 0 | 581 0 0 | |
| 50.072.71 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
7 0 0 | 14 0 0 | 49 0 0 | 297 0 0 | 265 0 0 | 112 0 0 | |
| 50.072.72 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
61 0 0 | 142 0 0 | 224 0 0 | 538 0 0 | 552 0 0 | 418 0 0 | |
| 50.072.74 | 1,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
76 0 0 | 149 0 0 | 239 0 0 | 503 0 0 | 473 0 0 | 386 0 0 | |
| 50.072.90 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
312 0 0 | 384 0 0 | 1.086 0 0 | 2.461 0 0 | 2.308 0 0 | 2.123 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.072.10-02 |
| Model | TERRA KID |
| Opis | Dečja majica TERRA KID izrađena je od 100% organskog češljanog pamuka i namenjena je svakodnevnom nošenju. Sa gramaturom od 150 g/m², pruža prijatan i mekan osećaj na koži, prilagođen potrebama dece. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom i održivim materijalima. Majica je šivena sa strane radi bolje stabilnosti kroja. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok je okovratnik ojačan trakom radi očuvanja forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta boja omogućava lak izbor i kombinovanje. Ključne karakteristike: Dečja majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Mekana i prijatna za dečju kožu • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS sertifikati • Dostupna u muškoj i ženskoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Kolekcija | TERRA |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Pol | Twin model, Dečji |
| Tema | Organski pamuk, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040090732 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.6 x 0.4 x 0.2 m |
| Ukupna težina pakovanja | 6.60 kg |
| Carton volume | 0.048 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |
