TERRA LADY
50.071.10-S
2,49 €| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 783 | 3.013 | 3.364 | 1.957 | 570 |
TERRA LADY, majica od organskog češljanog pamuka, 150g/m2, crna
Majica TERRA LADY je ženski model izrađen od 100% organskog češljanog pamuka, sa strukiranim krojem koji prati liniju tela. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom, prirodnim bojama i ekološkim konceptom, a dostupna je u muškoj i dečjoj verziji. Majica je šivena sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom doprinose stabilnosti forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima. Ključne karakteristike: Ženska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Strukirani fit • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.071.10 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
783 0 0 | 3.013 0 0 | 3.364 0 0 | 1.957 0 0 | 570 0 0 | |
| 50.071.15 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
684 0 0 | 1.187 0 0 | 1.157 0 0 | 722 0 0 | 217 0 0 | |
| 50.071.20 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
801 0 0 | 1.836 0 0 | 1.595 0 0 | 965 0 0 | 300 0 0 | |
| 50.071.22 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
694 0 0 | 977 0 0 | 1.108 0 0 | 607 0 0 | 299 0 0 | |
| 50.071.25 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
692 0 0 | 996 0 0 | 994 0 0 | 597 0 0 | 297 0 0 | |
| 50.071.30 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.067 0 0 | 2.572 0 0 | 2.110 0 0 | 1.067 0 0 | 431 0 0 | |
| 50.071.36 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
692 0 0 | 896 0 0 | 993 0 0 | 593 0 0 | 293 0 0 | |
| 50.071.43 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
687 0 0 | 997 0 0 | 994 0 0 | 596 0 0 | 298 0 0 | |
| 50.071.44 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
334 0 0 | 735 0 0 | 697 0 0 | 437 0 0 | 99 0 0 | |
| 50.071.50 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
432 0 0 | 804 0 0 | 672 0 0 | 451 0 0 | 131 0 0 | |
| 50.071.55 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
368 0 0 | 804 0 0 | 866 0 0 | 578 0 0 | 147 0 0 | |
| 50.071.59 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
678 0 0 | 859 0 0 | 984 0 0 | 588 0 0 | 291 0 0 | |
| 50.071.71 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
683 0 0 | 987 0 0 | 992 0 0 | 590 0 0 | 297 0 0 | |
| 50.071.72 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
362 0 0 | 806 0 0 | 859 0 0 | 575 0 0 | 167 0 0 | |
| 50.071.74 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
498 0 0 | 986 0 0 | 900 0 0 | 582 0 0 | 139 0 0 | |
| 50.071.90 | 2,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.292 0 0 | 5.299 0 0 | 4.318 0 0 | 2.646 0 0 | 934 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.071.10-S |
| Model | TERRA LADY |
| Opis | Majica TERRA LADY je ženski model izrađen od 100% organskog češljanog pamuka, sa strukiranim krojem koji prati liniju tela. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom, prirodnim bojama i ekološkim konceptom, a dostupna je u muškoj i dečjoj verziji. Majica je šivena sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom doprinose stabilnosti forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima. Ključne karakteristike: Ženska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Strukirani fit • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Kolekcija | TERRA |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Pol | Twin model, Ženski |
| Tema | Organski pamuk |
| Barkod | 8605040045404 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.6 x 0.4 x 0.24 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.26 kg |
| Carton volume | 0.058 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |
