TERRA MEN
50.070.10-S
2,49 €| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 3.725 | 10.588 | 19.848 | 19.705 | 11.015 | 3.903 |
TERRA MEN, majica od organskog češljanog pamuka, 150g/m2, crna
Majica TERRA MEN je model klasičnog kroja, izrađen od 100% organskog češljanog pamuka. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom i prirodnim bojama. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima tubularnu konstrukciju bez bočnih šavova, što doprinosi udobnosti i urednom izgledu. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom pomažu u očuvanju forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Klasičan kroj • Tubularna konstrukcija (bez bočnih šavova) • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS sertifikat • Dostupna u ženskoj i dečjoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.070.10 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
3.725 0 0 | 10.588 0 0 | 19.848 0 0 | 19.705 0 0 | 11.015 0 0 | 3.903 0 0 | |
| 50.070.15 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
3.243 0 0 | 5.687 0 0 | 6.765 0 0 | 6.728 0 0 | 4.033 0 0 | 1.082 0 0 | |
| 50.070.20 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
4.009 0 0 | 7.873 0 0 | 10.722 0 0 | 9.129 0 0 | 5.427 0 0 | 844 0 0 | |
| 50.070.22 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.917 0 0 | 4.221 0 0 | 3.396 0 0 | 3.433 0 0 | 2.458 0 0 | 940 0 0 | |
| 50.070.25 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
594 0 0 | 976 0 0 | 2.556 0 0 | 2.754 0 0 | 956 0 0 | 579 0 0 | |
| 50.070.30 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
3.026 0 0 | 6.512 0 0 | 10.568 0 0 | 10.674 0 0 | 5.475 0 0 | 2.214 0 0 | |
| 50.070.36 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
584 0 0 | 955 0 0 | 2.765 0 0 | 2.881 0 0 | 989 0 0 | 590 0 0 | |
| 50.070.43 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
578 0 0 | 993 0 0 | 2.689 0 0 | 2.783 0 0 | 989 0 0 | 596 0 0 | |
| 50.070.44 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
805 0 0 | 1.545 0 0 | 2.324 0 0 | 2.563 0 0 | 1.159 0 0 | 769 0 0 | |
| 50.070.50 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
488 0 0 | 1.097 0 0 | 1.722 0 0 | 1.132 0 0 | 772 0 0 | 486 0 0 | |
| 50.070.55 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.311 0 0 | 2.446 0 0 | 4.012 0 0 | 3.451 0 0 | 1.933 0 0 | 1.247 0 0 | |
| 50.070.59 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 | 420 0 0 | 1.645 0 0 | 1.849 0 0 | 1.197 0 0 | 661 0 0 | |
| 50.070.71 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
601 0 0 | 1.110 0 0 | 2.024 0 0 | 2.035 0 0 | 1.116 0 0 | 888 0 0 | |
| 50.070.72 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
959 0 0 | 1.899 0 0 | 2.975 0 0 | 3.115 0 0 | 1.940 0 0 | 1.140 0 0 | |
| 50.070.74 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
876 0 0 | 1.994 0 0 | 3.098 0 0 | 3.080 0 0 | 1.782 0 0 | 868 0 0 | |
| 50.070.90 | 2,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
7.458 0 0 | 20.061 0 0 | 32.754 0 0 | 34.357 0 0 | 19.159 0 0 | 6.865 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.070.10-S |
| Model | TERRA MEN |
| Opis | Majica TERRA MEN je model klasičnog kroja, izrađen od 100% organskog češljanog pamuka. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom i prirodnim bojama. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima tubularnu konstrukciju bez bočnih šavova, što doprinosi udobnosti i urednom izgledu. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom pomažu u očuvanju forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Klasičan kroj • Tubularna konstrukcija (bez bočnih šavova) • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS sertifikat • Dostupna u ženskoj i dečjoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.12 kg |
| Sastav | organski češljani pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Kolekcija | TERRA |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Pol | Twin model, Unisex |
| Tema | Organski pamuk |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605040088722 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.595 x 0.4 x 0.305 m |
| Ukupna težina pakovanja | 13.66 kg |
| Carton volume | 0.073 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |
