ABSOLUT TRACK
58.104.10-XS
12,49 €| XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 180 | 0 | 69 | 0 | 86 | 0 | 0 |
| Uskoro na stanju | 60 15.12.26. | 700 15.12.26. | 900 15.12.26. | 1200 15.12.26. | 1200 15.12.26. | 600 15.12.26. | 400 15.12.26. |
ABSOLUT TRACK, unisex donji deo trenerke, 280 g/m2, crni
Donji deo trenerke ABSOLUT TRACK je unisex model namenjen svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Sa gramaturom od 280 g/m² i izrađen od brušenog futera, pruža udobnost, toplinu i stabilnost tokom korišćenja. Model je deo ABSOLUT kolekcije i dizajnom prati organic koncept. Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini organski pamuk, dok se reciklirani poliester nalazi u srednjem sloju i ima funkciju stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom nošenja i pranja. Model ima elastičan pojas sa lastišem i učkurom za dodatnu prilagodljivost, dva prednja džepa, kao i elastične ranfle na donjem delu nogavica. Jednostavan dizajn omogućava lako brendiranje, dok paleta boja prati organic koncept kolekcije. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što dodatno olakšava personalizaciju i brendiranje. Ključne karakteristike: Donji deo trenerke • Sirovinski sastav: 85% organski pamuk, 15% reciklirani poliester • Gramatura: 280 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Elastičan pojas sa učkurom • Dva prednja džepa • Elastične ranfle na dnu nogavica • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Deo ABSOLUT kolekcije • Oeko-Tex sertifikat • GOTS
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.104.10 | 12,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
180 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 69 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 86 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | |
| 58.104.15 | 12,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
184 0 0 | 320 0 0 | 645 0 0 | 551 0 0 | 632 0 0 | 337 0 0 | 70 0 0 | |
| 58.104.20 | 12,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
40 0 0 | 0 0 0 | 427 0 0 | 598 0 0 | 702 0 0 | 431 0 0 | 134 0 0 | |
| 58.104.55 | 12,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
123 0 0 | 327 0 0 | 512 0 0 | 674 0 0 | 823 0 0 | 555 0 0 | 322 0 0 | |
| 58.104.75 | 12,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | |
| 58.104.94 | 12,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
292 0 0 | 444 0 0 | 473 0 0 | 494 0 0 | 553 0 0 | 300 0 0 | 183 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 58.104.10-XS |
| Model | ABSOLUT TRACK |
| Opis | Donji deo trenerke ABSOLUT TRACK je unisex model namenjen svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Sa gramaturom od 280 g/m² i izrađen od brušenog futera, pruža udobnost, toplinu i stabilnost tokom korišćenja. Model je deo ABSOLUT kolekcije i dizajnom prati organic koncept. Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini organski pamuk, dok se reciklirani poliester nalazi u srednjem sloju i ima funkciju stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom nošenja i pranja. Model ima elastičan pojas sa lastišem i učkurom za dodatnu prilagodljivost, dva prednja džepa, kao i elastične ranfle na donjem delu nogavica. Jednostavan dizajn omogućava lako brendiranje, dok paleta boja prati organic koncept kolekcije. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što dodatno olakšava personalizaciju i brendiranje. Ključne karakteristike: Donji deo trenerke • Sirovinski sastav: 85% organski pamuk, 15% reciklirani poliester • Gramatura: 280 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Elastičan pojas sa učkurom • Dva prednja džepa • Elastične ranfle na dnu nogavica • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Deo ABSOLUT kolekcije • Oeko-Tex sertifikat • GOTS |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 20/5/1 |
| Neto težina | 0.36 kg |
| Materijal | Reciklirani poliester, Organski pamuk |
| Kolekcija | ABSOLUT |
| Gramatura | 280 g/m2 |
| Pol | Unisex |
| Tema | Organski pamuk |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605040053454 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 20 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.6 x 0.4 x 0.26 m |
| Ukupna težina pakovanja | 8.46 kg |
| Carton volume | 0.062 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 611211000000 |
