GRACE
34.708.10-33X27X12
4,59 €| 33X27X12 | 24X18X7 | 26X23X9 | |
|---|---|---|---|
| Zaliha | 6.000 | 1.890 | 4.015 |
GRACE, samosklopiva poklon kutija sa magnetom, crna
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | 33X27X12 | 24X18X7 | 26X23X9 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 34.708.10 | 4,59 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
6.000 0 0 | 1.890 0 0 | 4.015 0 0 | |
| 34.708.22 | 4,59 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | 0 0 0 Uskoro na stanju | |
| 34.708.32 | 4,59 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.599 0 0 | 1.263 0 0 | 1.877 0 0 | |
| 34.708.90 | 4,59 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
4.989 0 0 | 2.330 0 0 | 2.989 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 34.708.10-33X27X12 |
| Model | GRACE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.54 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605073855902 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 30 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.555 x 0.39 x 0.255 m |
| Ukupna težina pakovanja | 17.04 kg |
| Carton volume | 0.055 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 481960000000 |
