HILL
57.038.10-XS
22,99 €| XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 67 | 47 | 6 | 57 | 140 | 283 | 63 |
| Uskoro na stanju | 30 31.07.26. | 120 31.07.26.100 25.11.26. | 250 31.07.26.300 25.11.26. | 700 31.07.26.400 25.11.26. | 700 31.07.26.600 25.11.26. | 200 31.07.26.200 25.11.26. | 200 31.07.26.200 25.11.26. |
HILL, unisex jakna sa kapuljačom, crna
HILL je topla i funkcionalna radna jakna namenjena upotrebi u hladnijim i vetrovitim uslovima, kada su potrebni dodatna zaštita, udobnost i pouzdanost tokom celodnevnog nošenja. Dizajnirana je tako da kombinuje praktične detalje za rad i mogućnost korišćenja u svakodnevnom i korporativnom okruženju. Izrađena je od 100% poliestera, sa visokom kragnom koja štiti vratnu zonu od vetra i hladnoće. Prednje zatvaranje je izvedeno rajsferšlusom zaštićenim preklopom sa drikerima, što dodatno sprečava prodor hladnog vazduha. Kapuljača je integrisana u kragnu, sa elastičnim učkurima i regulatorima za podešavanje, i po potrebi se zatvara čičak trakom, čime se postiže dodatna zaštita u nepovoljnim vremenskim uslovima. Model ima dva prednja džepa sa rajsferšlusom, kao i unutrašnji džep za sigurno odlaganje ličnih stvari ili dokumenata. Rukavi sa podešavanjem širine pomoću čičak traka omogućavaju bolje prijanjanje i veću zaštitu tokom rada. Unutrašnjost kombinuje polarnu i štepanu postavu, pružajući dobru termo-izolaciju i prijatan osećaj u hladnim uslovima. Na leđima se nalazi skriveni unutrašnji rajsferšlus, koji omogućava lak pristup za štampu ili vez, što čini ovaj model pogodnim i za timsku i promotivnu upotrebu. Ključne karakteristike: Topla radna jakna • 100% poliester • Visoka kragna • Rajsferšlus sa zaštitnim preklopom i drikerima • Kapuljača u kragni sa učkurima • Dva prednja džepa sa rajsferšlusom • Unutrašnji džep • Podešavanje rukava čičak trakom • Kombinacija polarne i štepane postave • Skriveni rajsferšlus za personalizaciju
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57.038.10 | 22,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
67 0 0 Uskoro na stanju | 47 0 0 Uskoro na stanju | 6 0 0 Uskoro na stanju | 57 0 0 Uskoro na stanju | 140 0 0 Uskoro na stanju | 283 0 0 Uskoro na stanju | 63 0 0 Uskoro na stanju | |
| 57.038.11 | 22,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
44 0 0 | 34 0 0 | 401 0 0 | 425 0 0 | 614 0 0 | 266 0 0 | 184 0 0 | |
| 57.038.20 | 22,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
43 0 0 Uskoro na stanju | 37 0 0 Uskoro na stanju | 176 0 0 Uskoro na stanju | 218 0 0 Uskoro na stanju | 455 0 0 Uskoro na stanju | 373 0 0 Uskoro na stanju | 261 0 0 Uskoro na stanju | |
| 57.038.30 | 22,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
68 0 0 Uskoro na stanju | 57 0 0 Uskoro na stanju | 181 0 0 Uskoro na stanju | 155 0 0 Uskoro na stanju | 215 0 0 Uskoro na stanju | 81 0 0 Uskoro na stanju | 91 0 0 Uskoro na stanju |
Osnovne informacije
| Šifra | 57.038.10-XS |
| Model | HILL |
| Opis | HILL je topla i funkcionalna radna jakna namenjena upotrebi u hladnijim i vetrovitim uslovima, kada su potrebni dodatna zaštita, udobnost i pouzdanost tokom celodnevnog nošenja. Dizajnirana je tako da kombinuje praktične detalje za rad i mogućnost korišćenja u svakodnevnom i korporativnom okruženju. Izrađena je od 100% poliestera, sa visokom kragnom koja štiti vratnu zonu od vetra i hladnoće. Prednje zatvaranje je izvedeno rajsferšlusom zaštićenim preklopom sa drikerima, što dodatno sprečava prodor hladnog vazduha. Kapuljača je integrisana u kragnu, sa elastičnim učkurima i regulatorima za podešavanje, i po potrebi se zatvara čičak trakom, čime se postiže dodatna zaštita u nepovoljnim vremenskim uslovima. Model ima dva prednja džepa sa rajsferšlusom, kao i unutrašnji džep za sigurno odlaganje ličnih stvari ili dokumenata. Rukavi sa podešavanjem širine pomoću čičak traka omogućavaju bolje prijanjanje i veću zaštitu tokom rada. Unutrašnjost kombinuje polarnu i štepanu postavu, pružajući dobru termo-izolaciju i prijatan osećaj u hladnim uslovima. Na leđima se nalazi skriveni unutrašnji rajsferšlus, koji omogućava lak pristup za štampu ili vez, što čini ovaj model pogodnim i za timsku i promotivnu upotrebu. Ključne karakteristike: Topla radna jakna • 100% poliester • Visoka kragna • Rajsferšlus sa zaštitnim preklopom i drikerima • Kapuljača u kragni sa učkurima • Dva prednja džepa sa rajsferšlusom • Unutrašnji džep • Podešavanje rukava čičak trakom • Kombinacija polarne i štepane postave • Skriveni rajsferšlus za personalizaciju |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.04 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Performanse | Vodootporno, Vetrootporno |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8605025693668 |
| Dokumantacija | Izveštaj o ispitivanju |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 10 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.59 x 0.4 x 0.49 m |
| Ukupna težina pakovanja | 12.14 kg |
| Carton volume | 0.116 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610230900000 |
